|
Os 7006 « předchozí | další » |
Trasa:
Most 16.13, Chomutov 16.32-16.33, Klášterec nad Ohří 16.51-16.55, Karlovy Vary 17.39-17.46, Sokolov 18.10-18.13, Cheb 18.44 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
844 a) | - | 7009 | Most - Cheb | 7381 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 22.1.2018 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a pro 7035 |
|
|