Os 7006 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.13 | ||||
Jirkov zastávka | x | 16.25 | 16.25 | ||
Odb Chomutov město | 16.29 | 16.29 | |||
Chomutov | 16.32 | 16.33 | |||
Málkov | x | 16.38 | 16.38 | ||
Kadaň-Prunéřov | 16.44 | 16.45 | |||
Klášterec nad Ohří | 16.51 | 16.55 | |||
Kotvina | x | 16.59 | 16.59 | ||
Perštejn | 17.02 | 17.03 | |||
Boč | x | 17.06 | 17.06 | ||
Stráž nad Ohří | 17.10 | 17.11 | |||
Vojkovice nad Ohří | 17.16 | 17.17 | |||
Ostrov nad Ohří | 17.23 | 17.24 | |||
Hájek | x | 17.31 | 17.31 | ||
Dalovice | x | 17.36 | 17.36 | ||
Karlovy Vary | 17.39 | 17.46 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 17.51 | 17.51 | ||
Chodov | 17.56 | 17.57 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 18.01 | 18.02 | |||
Královské Poříčí | x | 18.07 | 18.07 | ||
Sokolov | 18.10 | 18.13 | |||
Citice | 18.16 | 18.17 | |||
Hlavno | x | 18.19 | 18.19 | ||
Dasnice | 18.23 | 18.23 | |||
Kynšperk nad Ohří | 18.28 | 18.29 | |||
Nebanice | x | 18.32 | 18.32 | ||
Tršnice | 18.37 | 18.38 | |||
Cheb | 18.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci