|
EC 177 „Johannes Brahms“ « předchozí | další » |
Trasa:
Hamburg-Altona 12.39, Berlin Hbf (tief) 14.55-15.16, Dresden Hbf 17.07-17.10, Děčín hl.n. 17.53-17.58, Ústí nad Labem hl.n. 18.13-18.16, Praha hl.n. 19.24 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 7.6.2018 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- restaurační vůz - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha-Holešovice) Souprava přijede z Hamburg-Langenfelde jako Sv 177 ve 12.26 Souprava odjede do Prahy jih-odjezd jako Sv 177 v 19.36
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz s bezdrátovým připojením k internetu 2) Oběh kursu EWP 1831, 1837, 1838: // Praha hl.n. – Hamburg Altona 16:39 – Berlin Südkreuz 19:06 // …. // Berlin Südkreuz 6:57 – Hamburg Altona 9:23 – Praha hl.n. // vlakem EC 176/IC 2071 // …. // IC 2070/EC 177 3) - restaurační vůz 4) Servis zajišťuje firma JLV, a.s. 5) - oddíl vyhrazený pro cestující s dětmi do 10 let (oddíl č. 1) 6) Jede v , a , 10.VI. - 8.X. jede denně 7) Jede v a , 11.VI. - 8.X. jede v |
|
|