TL 20932 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 21.33 | ||||
Machnín | x | 21.37 | 21.37 | ||
Chrastava-Andělská Hora | x | 21.40 | 21.40 | ||
Chrastava | 21.43 | 21.44 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | x | 21.47 | 21.47 | ||
Chotyně | x | 21.51 | 21.51 | ||
Hrádek nad Nisou | 21.55 | 21.56 | |||
Zittau | 22.06 | 22.07 | |||
Mittelherwigsdorf (Sachs) | x | 22.12 | 22.12 | ||
Hainewalde | x | 22.15 | 22.15 | ||
Großschönau (Sachs) | 22.19 | 22.20 | |||
Varnsdorf | 22.23 | 22.24 | |||
Varnsdorf staré nádraží | x | 22.27 | 22.27 | ||
Varnsdorf - pivovar Kocour | x | 22.29 | 22.29 | ||
Seifhennersdorf | 22.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci