Vlak 1053 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.05 | 20.21 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 21.14 | 21.15 | |||
Ústí nad Orlicí | 21.41 | 21.42 | |||
Svitavy | 22.00 | 22.01 | |||
Letovice | 22.18 | 22.19 | |||
Blansko | 22.34 | 22.35 | |||
Adamov | 22.42 | 22.42 | |||
Brno-Židenice | 22.54 | 22.55 | |||
Brno hlavní nádraží | 22.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy