Vlak 1016 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havířov | 16.07 | ||||
Ostrava-Stodolní | 16.21 | 16.22 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 16.26 | 16.27 | |||
Ostrava-Svinov | 16.34 | 16.36 | |||
Hranice na Moravě | 17.01 | 17.03 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 17.31 | 17.33 | |||
Zábřeh na Moravě | 17.55 | 17.56 | |||
Česká Třebová | 18.18 | 18.19 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.53 | 18.54 | |||
Praha-Libeň | 19.45 | 19.46 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.52 | 20.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia