LE 1353 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.10 | ||||
Praha-Libeň | 9.16 | 9.17 | |||
Kolín | 9.46 | 9.46 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 10.04 | 10.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 10.57 | 10.58 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 11.18 | 11.20 | |||
Přerov | 11.32 | 11.33 | |||
Hulín | 11.43 | 11.44 | |||
Otrokovice | 11.51 | 11.52 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök