Sp 1563 „Posázavský motoráček“ | |
Řazení vlaku: 720 + 2xBix + Bixovna Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.31 | 7.38 | |||
Praha-Vršovice | 7.42 | 7.44 | |||
Praha-Kačerov | 7.48 | 7.49 | |||
Praha-Braník | 7.57 | 7.59 | |||
Vrané nad Vltavou | 8.14 | 8.15 | |||
Davle | 8.23 | 8.24 | |||
Petrov u Prahy | 8.29 | 8.30 | |||
Luka pod Medníkem | 8.35 | 8.36 | |||
Jílové u Prahy | 8.41 | 8.42 | |||
Krhanice | 8.51 | 8.52 | |||
Týnec nad Sázavou | 8.57 | 8.58 | |||
Čerčany | 9.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci