Os 7115 | |
Řazení vlaku: 654 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 21.27 | ||||
Doubí u Karlových Varů | x | 21.31 | 21.31 | ||
Karlovy Vary-Březová | 21.34 | 21.34 | |||
Cihelny | x | 21.38 | 21.38 | ||
Kfely | x | 21.42 | 21.42 | ||
Teplička u Karlových Varů | 21.44 | 21.44 | |||
Krásný Jez zastávka | x | 21.48 | 21.48 | ||
Krásný Jez | 21.50 | 21.51 | |||
Vodná | x | 21.53 | 21.53 | ||
Bečov nad Teplou | 21.58 | 21.59 | |||
Louka u Mariánských Lázní | x | 22.07 | 22.07 | ||
Poutnov | 22.10 | 22.11 | |||
Hoštěc | x | 22.15 | 22.15 | ||
Teplá | 22.18 | 22.19 | |||
Mrázov | x | 22.23 | 22.23 | ||
Ovesné Kladruby | 22.28 | 22.28 | |||
Milhostov u Mariánských Lázní | x | 22.31 | 22.31 | ||
Vlkovice | x | 22.35 | 22.35 | ||
Mariánské Lázně město | x | 22.41 | 22.41 | ||
Mariánské Lázně | 22.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia