R 1084 | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.06 | ||||
Kaznějov | 10.31 | 10.31 | |||
Plasy | 10.38 | 10.38 | |||
Žihle | 10.57 | 10.58 | |||
Blatno u Jesenice | 11.08 | 11.09 | |||
Kryry | 11.19 | 11.20 | |||
Vroutek | 11.25 | 11.26 | |||
Podbořany | 11.34 | 11.35 | |||
Žatec západ | 11.56 | 11.57 | |||
Žatec | 11.59 | 12.02 | |||
Chomutov | 12.27 | 12.28 | |||
Odb Chomutov město | 12.30 | 12.31 | |||
Jirkov zastávka | 12.34 | 12.35 | |||
Most | 12.49 | 12.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia