Os 9877 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kladno-Ostrovec | 19.20 | ||||
Kladno město | 19.23 | 19.23 | |||
Kladno | 19.26 | 19.29 | |||
Unhošť | 19.34 | 19.38 | |||
Pavlov | x | 19.42 | 19.42 | ||
Jeneč | 19.46 | 19.47 | |||
Hostivice | 19.51 | 19.52 | |||
Praha-Ruzyně | 19.57 | 19.57 | |||
Praha-Veleslavín | 20.02 | 20.03 | |||
Praha-Dejvice | 20.08 | 20.11 | |||
Praha-Bubny Vltavská | 20.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci