R 982 „Vysočina“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.20 | ||||
Brno-Královo Pole | 12.30 | 12.31 | |||
Tišnov | 12.46 | 12.48 | |||
Křižanov | 13.11 | 13.12 | |||
Žďár nad Sázavou | 13.29 | 13.31 | |||
Přibyslav | 13.42 | 13.43 | |||
Havlíčkův Brod | 13.58 | 14.00 | |||
Světlá nad Sázavou | 14.14 | 14.15 | |||
Golčův Jeníkov město | 14.37 | 14.38 | |||
Čáslav | 14.49 | 14.50 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 14.58 | 14.59 | |||
Kolín | 15.08 | 15.10 | |||
Praha-Libeň | 15.42 | 15.43 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.49 | 15.58 | |||
Praha-Smíchov | 16.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia