Os 9782 „Cyklohráček“ | |
Řazení vlaku: Bfbdtax792 + Btax781 + Btax780 + 812 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.58 | ||||
Pha-Smíchov spol.n. | 13.05 | 13.11 | |||
Praha-Cibulka | 13.25 | 13.26 | |||
Praha-Zličín | 13.33 | 13.40 | |||
Hostivice | 13.46 | 13.47 | |||
Jeneč zastávka | 13.51 | 13.51 | |||
Hostouň u Prahy | 13.54 | 13.54 | |||
Dobrovíz | 13.56 | 13.56 | |||
Středokluky | 14.00 | 14.01 | |||
Tuchoměřice | 14.04 | 14.04 | |||
Noutonice | 14.08 | 14.09 | |||
Kováry | 14.14 | 14.15 | |||
Zákolany zastávka | 14.18 | 14.18 | |||
Koleč | 14.23 | 14.23 | |||
Podlešín | 14.33 | 14.34 | |||
Slaný předměstí | 14.39 | 14.39 | |||
Slaný | 14.43 | 14.45 | |||
Zlonice | 14.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök