Os 9781 „Cyklohráček“ | |
Řazení vlaku: 812 + Btax780 + Btax781 + Bfbdtax792 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slaný | 11.01 | ||||
Slaný předměstí | 11.05 | 11.05 | |||
Podlešín | 11.10 | 11.11 | |||
Koleč | 11.22 | 11.22 | |||
Zákolany zastávka | 11.25 | 11.26 | |||
Kováry | 11.29 | 11.30 | |||
Noutonice | 11.37 | 11.38 | |||
Tuchoměřice | 11.43 | 11.43 | |||
Středokluky | 11.46 | 11.47 | |||
Dobrovíz | 11.51 | 11.51 | |||
Hostouň u Prahy | 11.53 | 11.53 | |||
Jeneč zastávka | 11.57 | 11.57 | |||
Hostivice | 12.02 | 12.06 | |||
Praha-Zličín | 12.13 | 12.20 | |||
Praha-Cibulka | 12.27 | 12.27 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 12.40 | 12.43 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia