Os 9675 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lužec nad Vltavou | 18.52 | ||||
Vraňany | 18.58 | 18.59 | |||
Mlčechvosty | x | 19.02 | 19.02 | ||
Nové Ouholice | x | 19.05 | 19.05 | ||
Nelahozeves | 19.07 | 19.08 | |||
Nelahozeves zámek | x | 19.10 | 19.10 | ||
Kralupy nad Vltavou | 19.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia