Os 9622 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.06 | ||||
Praha-Holešovice | 9.14 | 9.16 | |||
Praha-Podbaba | 9.19 | 9.19 | |||
Praha-Sedlec | 9.22 | 9.22 | |||
Roztoky u Prahy | 9.26 | 9.26 | |||
Roztoky-Žalov | 9.29 | 9.29 | |||
Úholičky | 9.31 | 9.31 | |||
Řež | 9.33 | 9.33 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 9.35 | 9.35 | |||
Libčice nad Vltavou | 9.37 | 9.37 | |||
Dolany nad Vltavou | 9.41 | 9.41 | |||
Kralupy nad Vltavou | 9.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci