Os 9503 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 4.41 | ||||
Příšovice | 4.45 | 4.46 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 4.49 | 4.50 | |||
Březina nad Jizerou | x | 4.52 | 4.52 | ||
Mnichovo Hradiště | 4.58 | 4.59 | |||
Bakov nad Jizerou město | x | 5.04 | 5.05 | ||
Bakov nad Jizerou | 5.07 | 5.08 | |||
Mladá Boleslav-Debř | 5.13 | 5.13 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 5.19 | 5.34 | |||
Krnsko | x | 5.38 | 5.38 | ||
Chotětov | 5.45 | 5.45 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 5.49 | 5.49 | ||
Kropáčova Vrutice | 5.54 | 5.58 | |||
Košátky | x | 6.01 | 6.01 | ||
Kojovice | x | 6.03 | 6.03 | ||
Byšice | 6.08 | 6.08 | |||
Všetaty | 6.13 | 6.20 | |||
Tišice | x | 6.23 | 6.23 | ||
Neratovice | 6.27 | 6.30 | |||
Kojetice u Prahy | x | 6.33 | 6.33 | ||
Zlonín | x | 6.36 | 6.36 | ||
Měšice u Prahy | 6.38 | 6.39 | |||
Hovorčovice | x | 6.42 | 6.42 | ||
Praha-Čakovice | 6.46 | 6.50 | |||
Praha-Kbely | x | 6.53 | 6.53 | ||
Praha-Satalice | 6.56 | 6.56 | |||
Praha-Vysočany | 7.04 | 7.05 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.12 | 7.17 | |||
Praha-Vršovice | 7.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci