Os 9501 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 4.44 | ||||
Krnsko | x | 4.48 | 4.48 | ||
Chotětov | 4.55 | 4.55 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 4.59 | 4.59 | ||
Kropáčova Vrutice | 5.05 | 5.06 | |||
Košátky | x | 5.08 | 5.08 | ||
Kojovice | x | 5.11 | 5.11 | ||
Byšice | 5.16 | 5.16 | |||
Všetaty | 5.21 | 5.22 | |||
Tišice | x | 5.25 | 5.25 | ||
Neratovice | 5.29 | 5.31 | |||
Kojetice u Prahy | x | 5.34 | 5.34 | ||
Zlonín | x | 5.37 | 5.37 | ||
Měšice u Prahy | 5.39 | 5.40 | |||
Hovorčovice | x | 5.44 | 5.44 | ||
Praha-Čakovice | 5.49 | 5.50 | |||
Praha-Kbely | x | 5.53 | 5.53 | ||
Praha-Satalice | 5.56 | 5.56 | |||
Praha-Vysočany | 6.04 | 6.05 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.12 | 6.20 | |||
Praha-Vršovice | 6.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci