..: Trasa vlaku R 935 Kyšperk - JŘ 2018 :..
R 935 „Kyšperk“
Řazení vlaku: 163_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + B249 + 3xBmz234 + A149  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  14.52 15.07 
  Praha-Vysočany  15.14 15.15 
  Lysá nad Labem  15.39 15.40 
  Nymburk hlavní nádraží  15.53 15.55 
  Poděbrady  16.01 16.02 
  Chlumec nad Cidlinou  16.27 16.29 
  Hradec Králové hlavní nádraží  16.51 17.05 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  17.10 17.11 
  Třebechovice pod Orebem  17.18 17.20 
  Týniště nad Orlicí  17.27 17.31 
  Čestice  17.37 17.37 
  Častolovice  17.40 17.41 
  Kostelec nad Orlicí město  17.44 17.45 
  Doudleby nad Orlicí  17.50 17.51 
  Záměl  17.54 17.55 
  Potštejn  17.58 18.03 
  Litice nad Orlicí  18.09 18.10 
  Bohousová  18.13 18.14 
  Žamberk  18.20 18.21 
  Lukavice v Čechách  18.26 18.26 
  Letohrad  18.30  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster