R 935 „Kyšperk“ | |
Řazení vlaku: 163_n2 + ABpee347 + BDs449 + 2xBpee237 + B249 + 3xBmz234 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.52 | 15.07 | |||
Praha-Vysočany | 15.14 | 15.15 | |||
Lysá nad Labem | 15.39 | 15.40 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 15.53 | 15.55 | |||
Poděbrady | 16.01 | 16.02 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 16.27 | 16.29 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.51 | 17.05 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.10 | 17.11 | |||
Třebechovice pod Orebem | 17.18 | 17.20 | |||
Týniště nad Orlicí | 17.27 | 17.31 | |||
Čestice | 17.37 | 17.37 | |||
Častolovice | 17.40 | 17.41 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 17.44 | 17.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 17.50 | 17.51 | |||
Záměl | 17.54 | 17.55 | |||
Potštejn | 17.58 | 18.03 | |||
Litice nad Orlicí | 18.09 | 18.10 | |||
Bohousová | 18.13 | 18.14 | |||
Žamberk | 18.20 | 18.21 | |||
Lukavice v Čechách | 18.26 | 18.26 | |||
Letohrad | 18.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci