Os 9341 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.01 | ||||
Praha-Libeň | 16.07 | 16.08 | |||
Praha-Kyje | 16.11 | 16.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.13 | 16.13 | |||
Praha-Běchovice | 16.16 | 16.17 | |||
Praha-Běchovice střed | 16.19 | 16.19 | |||
Praha-Klánovice | 16.22 | 16.22 | |||
Úvaly | 16.26 | 16.27 | |||
Tuklaty | 16.30 | 16.30 | |||
Rostoklaty | 16.33 | 16.33 | |||
Český Brod | 16.38 | 16.39 | |||
Klučov | 16.42 | 16.42 | |||
Poříčany | 16.45 | 16.45 | |||
Tatce | 16.49 | 16.49 | |||
Pečky | 16.52 | 16.54 | |||
Cerhenice | 16.57 | 16.57 | |||
Velim | 17.01 | 17.02 | |||
Nová Ves u Kolína | 17.04 | 17.04 | |||
Kolín zastávka | 17.08 | 17.08 | |||
Kolín | 17.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci