Os 9339 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.31 | ||||
Praha-Libeň | 15.37 | 15.38 | |||
Praha-Kyje | 15.41 | 15.41 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.43 | 15.43 | |||
Praha-Běchovice | 15.46 | 15.47 | |||
Praha-Běchovice střed | 15.49 | 15.49 | |||
Praha-Klánovice | 15.52 | 15.52 | |||
Úvaly | 15.56 | 15.57 | |||
Tuklaty | 16.00 | 16.00 | |||
Rostoklaty | 16.03 | 16.03 | |||
Český Brod | 16.08 | 16.09 | |||
Klučov | 16.12 | 16.12 | |||
Poříčany | 16.15 | 16.15 | |||
Tatce | 16.19 | 16.19 | |||
Pečky | 16.22 | 16.23 | |||
Cerhenice | 16.26 | 16.26 | |||
Velim | 16.29 | 16.32 | |||
Nová Ves u Kolína | 16.34 | 16.34 | |||
Kolín zastávka | 16.38 | 16.38 | |||
Kolín | 16.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster