Os 9337 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.01 | ||||
Praha-Libeň | 15.07 | 15.08 | |||
Praha-Kyje | 15.11 | 15.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.13 | 15.13 | |||
Praha-Běchovice | 15.16 | 15.17 | |||
Praha-Běchovice střed | 15.19 | 15.19 | |||
Praha-Klánovice | 15.22 | 15.22 | |||
Úvaly | 15.26 | 15.27 | |||
Tuklaty | 15.30 | 15.30 | |||
Rostoklaty | 15.33 | 15.33 | |||
Český Brod | 15.38 | 15.39 | |||
Klučov | 15.42 | 15.42 | |||
Poříčany | 15.45 | 15.45 | |||
Tatce | 15.49 | 15.49 | |||
Pečky | 15.52 | 15.54 | |||
Cerhenice | 15.57 | 15.57 | |||
Velim | 16.01 | 16.02 | |||
Nová Ves u Kolína | 16.04 | 16.04 | |||
Kolín zastávka | 16.08 | 16.08 | |||
Kolín | 16.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster