Os 9332 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 13.20 | ||||
Kolín zastávka | 13.22 | 13.23 | |||
Nová Ves u Kolína | 13.26 | 13.26 | |||
Velim | 13.29 | 13.32 | |||
Cerhenice | 13.35 | 13.35 | |||
Pečky | 13.38 | 13.41 | |||
Tatce | 13.43 | 13.43 | |||
Poříčany | 13.47 | 13.48 | |||
Klučov | 13.50 | 13.50 | |||
Český Brod | 13.54 | 13.55 | |||
Rostoklaty | 13.59 | 13.59 | |||
Tuklaty | 14.02 | 14.02 | |||
Úvaly | 14.05 | 14.06 | |||
Praha-Klánovice | 14.09 | 14.09 | |||
Praha-Běchovice střed | 14.12 | 14.12 | |||
Praha-Běchovice | 14.14 | 14.15 | |||
Praha-Dolní Počernice | 14.17 | 14.17 | |||
Praha-Kyje | 14.20 | 14.20 | |||
Praha-Libeň | 14.24 | 14.25 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 14.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy