Os 9319 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.58 | ||||
Praha-Libeň | 8.07 | 8.08 | |||
Praha-Kyje | 8.11 | 8.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.13 | 8.13 | |||
Praha-Běchovice | 8.16 | 8.17 | |||
Praha-Běchovice střed | 8.19 | 8.19 | |||
Praha-Klánovice | 8.22 | 8.22 | |||
Úvaly | 8.26 | 8.27 | |||
Tuklaty | 8.30 | 8.30 | |||
Rostoklaty | 8.33 | 8.33 | |||
Český Brod | 8.38 | 8.39 | |||
Klučov | 8.42 | 8.42 | |||
Poříčany | 8.45 | 8.45 | |||
Tatce | 8.49 | 8.49 | |||
Pečky | 8.52 | 8.54 | |||
Cerhenice | 8.57 | 8.57 | |||
Velim | 9.01 | 9.04 | |||
Nová Ves u Kolína | 9.06 | 9.06 | |||
Kolín zastávka | 9.10 | 9.10 | |||
Kolín | 9.13 | 9.40 | |||
Kolín dílny | 9.42 | 9.42 | |||
Starý Kolín | 9.46 | 9.46 | |||
Záboří nad Labem | 9.50 | 9.53 | |||
Týnec nad Labem | 9.54 | 9.55 | |||
Kojice | 9.57 | 9.57 | |||
Chvaletice | 9.59 | 10.00 | |||
Řečany nad Labem | 10.04 | 10.06 | |||
Lhota pod Přeloučí | 10.09 | 10.09 | |||
Přelouč | 10.13 | 10.16 | |||
Valy u Přelouče | 10.19 | 10.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 10.22 | 10.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 10.25 | 10.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 10.29 | 10.44 | |||
Pardubice-Pardubičky | 10.46 | 10.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 10.49 | 10.49 | |||
Kostěnice | 10.53 | 10.56 | |||
Moravany | 10.59 | 10.59 | |||
Uhersko | 11.03 | 11.04 | |||
Sedlíšťka | 11.07 | 11.07 | |||
Zámrsk | 11.10 | 11.11 | |||
Dobříkov u Chocně | 11.13 | 11.13 | |||
Sruby | 11.15 | 11.16 | |||
Choceň | 11.20 | 11.32 | |||
Brandýs nad Orlicí | 11.36 | 11.37 | |||
Bezpráví | 11.40 | 11.40 | |||
Ústí nad Orlicí | 11.45 | 11.46 | |||
Ústí nad Orlicí město | 11.47 | 11.48 | |||
Dlouhá Třebová | 11.51 | 11.51 | |||
Česká Třebová | 11.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster