..: Trasa vlaku Os 9319 - JŘ 2018 :..
Os 9319
Řazení vlaku: 471  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha Masarykovo nádraží   7.58 
  Praha-Libeň  8.07 8.08 
  Praha-Kyje  8.11 8.11 
  Praha-Dolní Počernice  8.13 8.13 
  Praha-Běchovice  8.16 8.17 
  Praha-Běchovice střed  8.19 8.19 
  Praha-Klánovice  8.22 8.22 
  Úvaly  8.26 8.27 
  Tuklaty  8.30 8.30 
  Rostoklaty  8.33 8.33 
  Český Brod  8.38 8.39 
  Klučov  8.42 8.42 
  Poříčany  8.45 8.45 
  Tatce  8.49 8.49 
  Pečky  8.52 8.54 
  Cerhenice  8.57 8.57 
  Velim  9.01 9.04 
  Nová Ves u Kolína  9.06 9.06 
  Kolín zastávka  9.10 9.10 
  Kolín  9.13 9.40 
  Kolín dílny  9.42 9.42 
  Starý Kolín  9.46 9.46 
  Záboří nad Labem  9.50 9.53 
  Týnec nad Labem  9.54 9.55 
  Kojice  9.57 9.57 
  Chvaletice  9.59 10.00 
  Řečany nad Labem  10.04 10.06 
  Lhota pod Přeloučí  10.09 10.09 
  Přelouč  10.13 10.16 
  Valy u Přelouče  10.19 10.19 
  Pardubice-Opočínek  10.22 10.22 
  Pardubice-Svítkov  10.25 10.26 
  Pardubice hlavní nádraží  10.29 10.44 
  Pardubice-Pardubičky  10.46 10.47 
  Pardubice-Černá za Bory  10.49 10.49 
  Kostěnice  10.53 10.56 
  Moravany  10.59 10.59 
  Uhersko  11.03 11.04 
  Sedlíšťka  11.07 11.07 
  Zámrsk  11.10 11.11 
  Dobříkov u Chocně  11.13 11.13 
  Sruby  11.15 11.16 
  Choceň  11.20 11.32 
  Brandýs nad Orlicí  11.36 11.37 
  Bezpráví  11.40 11.40 
  Ústí nad Orlicí  11.45 11.46 
  Ústí nad Orlicí město  11.47 11.48 
  Dlouhá Třebová  11.51 11.51 
  Česká Třebová  11.57  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster