Os 9309 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 5.01 | ||||
Praha-Libeň | 5.07 | 5.08 | |||
Praha-Kyje | 5.11 | 5.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 5.13 | 5.13 | |||
Praha-Běchovice | 5.16 | 5.17 | |||
Praha-Běchovice střed | 5.19 | 5.19 | |||
Praha-Klánovice | 5.22 | 5.22 | |||
Úvaly | 5.26 | 5.27 | |||
Tuklaty | 5.30 | 5.30 | |||
Rostoklaty | 5.33 | 5.33 | |||
Český Brod | 5.38 | 5.39 | |||
Klučov | 5.42 | 5.42 | |||
Poříčany | 5.45 | 5.45 | |||
Tatce | 5.49 | 5.49 | |||
Pečky | 5.52 | 5.54 | |||
Cerhenice | 5.57 | 5.57 | |||
Velim | 6.01 | 6.02 | |||
Nová Ves u Kolína | 6.04 | 6.04 | |||
Kolín zastávka | 6.08 | 6.08 | |||
Kolín | 6.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci