Os 9209 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 11.14 | ||||
Lštění | x | 11.17 | 11.17 | ||
Zlenice | x | 11.20 | 11.20 | ||
Hvězdonice | 11.25 | 11.26 | |||
Chocerady | x | 11.29 | 11.29 | ||
Vlkovec | x | 11.31 | 11.31 | ||
Samechov | 11.35 | 11.36 | |||
Stříbrná Skalice | x | 11.39 | 11.39 | ||
Plužiny | x | 11.42 | 11.42 | ||
Sázava zastávka | x | 11.46 | 11.46 | ||
Sázava | 11.49 | 11.54 | |||
Samopše | x | 11.59 | 11.59 | ||
Ledečko | 12.03 | 12.13 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | x | 12.15 | 12.15 | ||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | x | 12.17 | 12.17 | ||
Malovidy | x | 12.21 | 12.21 | ||
Český Šternberk | x | 12.24 | 12.24 | ||
Český Šternberk zastávka | x | 12.26 | 12.26 | ||
Soběšín | x | 12.31 | 12.31 | ||
Vranice | x | 12.35 | 12.35 | ||
Kácov | 12.41 | 13.13 | |||
Kácov zastávka | x | 13.16 | 13.16 | ||
Střechov nad Sázavou | x | 13.21 | 13.21 | ||
Čížov | x | 13.24 | 13.24 | ||
Chabeřice | x | 13.26 | 13.26 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | x | 13.31 | 13.31 | ||
Zruč nad Sázavou | 13.35 | 13.39 | |||
Horka nad Sázavou | x | 13.43 | 13.43 | ||
Laziště | x | 13.47 | 13.47 | ||
Vlastějovice | 13.49 | 13.49 | |||
Budčice | x | 13.52 | 13.52 | ||
Chřenovice | x | 13.55 | 13.55 | ||
Chřenovice-Podhradí | x | 14.01 | 14.01 | ||
Ledeč nad Sázavou | 14.07 | 14.16 | |||
Horní Ledeč | x | 14.18 | 14.18 | ||
Vilémovice | x | 14.23 | 14.23 | ||
Stvořidla | x | 14.26 | 14.26 | ||
Smrčná | x | 14.31 | 14.31 | ||
Mrzkovice | x | 14.34 | 14.34 | ||
Dolní Březinka | x | 14.36 | 14.36 | ||
Světlá nad Sázavou město | 14.40 | 14.40 | |||
Světlá nad Sázavou | 14.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia