Os 9073 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.55 | ||||
Praha-Vršovice | 20.59 | 21.00 | |||
Praha-Kačerov | 21.04 | 21.04 | |||
Praha-Krč | 21.07 | 21.07 | |||
Praha-Braník | 21.11 | 21.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 21.14 | 21.14 | |||
Praha-Komořany | x | 21.17 | 21.17 | ||
Praha-Zbraslav | 21.20 | 21.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 21.24 | 21.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 21.27 | 21.28 | |||
Skochovice | x | 21.31 | 21.31 | ||
Davle | 21.37 | 21.38 | |||
Petrov-Chlomek | x | 21.41 | 21.41 | ||
Petrov u Prahy | x | 21.44 | 21.44 | ||
Luka pod Medníkem | x | 21.49 | 21.49 | ||
Jílové u Prahy | 21.54 | 21.55 | |||
Kamenný Přívoz | x | 21.59 | 21.59 | ||
Prosečnice | x | 22.02 | 22.02 | ||
Krhanice | x | 22.06 | 22.06 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 22.10 | 22.10 | ||
Týnec nad Sázavou | 22.12 | 22.39 | |||
Pecerady | x | 22.42 | 22.42 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 22.47 | 22.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 22.50 | 22.50 | ||
Čerčany | 22.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök