..: Trasa vlaku Os 9067 - JŘ 2018 :..
Os 9067
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.25 
  Praha-Vršovice  16.29 16.30 
  Praha-Kačerov  16.34 16.35 
  Praha-Krč  16.38 16.38 
  Praha-Braník  16.42 16.43 
  Praha-Modřany zastávka  16.46 16.46 
  Praha-Komořany x16.48 16.49 
  Praha-Zbraslav  16.52 16.53 
  Dolní Břežany-Jarov x16.56 16.57 
  Vrané nad Vltavou  17.00 17.01 
  Skochovice x17.04 17.04 
  Davle  17.10 17.11 
  Petrov-Chlomek x17.14 17.14 
  Petrov u Prahy x17.17 17.17 
  Luka pod Medníkem x17.22 17.23 
  Jílové u Prahy  17.28 17.31 
  Kamenný Přívoz x17.35 17.36 
  Prosečnice x17.38 17.39 
  Krhanice x17.42 17.43 
  Chrást nad Sázavou x17.46 17.46 
  Týnec nad Sázavou  17.48 17.49 
  Pecerady x17.52 17.53 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x17.57 17.58 
  Poříčí nad Sázavou x18.00 18.01 
  Čerčany  18.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster