..: Trasa vlaku Os 9065 - JŘ 2018 :..
Os 9065
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.55 
  Praha-Vršovice  13.59 14.00 
  Praha-Kačerov  14.04 14.04 
  Praha-Krč  14.07 14.07 
  Praha-Braník  14.11 14.12 
  Praha-Modřany zastávka  14.15 14.15 
  Praha-Komořany  14.17 14.18 
  Praha-Zbraslav  14.21 14.22 
  Dolní Břežany-Jarov  14.24 14.25 
  Vrané nad Vltavou  14.28 14.30 
  Skochovice  14.33 14.33 
  Davle  14.39 14.39 
  Petrov-Chlomek  14.42 14.43 
  Petrov u Prahy  14.45 14.46 
  Luka pod Medníkem  14.50 14.51 
  Jílové u Prahy  14.56 15.02 
  Kamenný Přívoz  15.06 15.06 
  Prosečnice  15.09 15.09 
  Krhanice  15.13 15.13 
  Chrást nad Sázavou  15.16 15.17 
  Týnec nad Sázavou  15.19 15.20 
  Pecerady  15.23 15.24 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  15.28 15.29 
  Poříčí nad Sázavou  15.31 15.32 
  Čerčany  15.36  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster