..: Trasa vlaku Os 9064 - JŘ 2018 :..
Os 9064
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   14.05 
  Poříčí nad Sázavou x14.08 14.09 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x14.12 14.12 
  Pecerady x14.16 14.17 
  Týnec nad Sázavou  14.20 14.45 
  Chrást nad Sázavou x14.47 14.47 
  Krhanice x14.51 14.51 
  Prosečnice x14.55 14.55 
  Kamenný Přívoz x14.58 14.58 
  Jílové u Prahy  15.02 15.03 
  Luka pod Medníkem x15.08 15.09 
  Petrov u Prahy x15.14 15.14 
  Petrov-Chlomek x15.17 15.17 
  Davle  15.20 15.21 
  Skochovice x15.27 15.27 
  Vrané nad Vltavou  15.30 15.31 
  Dolní Břežany-Jarov x15.33 15.34 
  Praha-Zbraslav  15.37 15.38 
  Praha-Komořany x15.41 15.41 
  Praha-Modřany zastávka  15.44 15.44 
  Praha-Braník  15.48 15.49 
  Praha-Krč  15.52 15.53 
  Praha-Kačerov  15.55 15.55 
  Praha-Vršovice  16.00 16.01 
  Praha hlavní nádraží  16.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster