Os 9063 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.55 | ||||
Praha-Vršovice | 11.59 | 12.00 | |||
Praha-Kačerov | 12.04 | 12.04 | |||
Praha-Krč | 12.07 | 12.07 | |||
Praha-Braník | 12.11 | 12.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 12.14 | 12.14 | |||
Praha-Komořany | x | 12.17 | 12.17 | ||
Praha-Zbraslav | 12.20 | 12.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 12.24 | 12.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 12.27 | 12.31 | |||
Skochovice | x | 12.34 | 12.34 | ||
Davle | 12.40 | 12.41 | |||
Petrov-Chlomek | x | 12.44 | 12.44 | ||
Petrov u Prahy | x | 12.47 | 12.47 | ||
Luka pod Medníkem | x | 12.52 | 12.52 | ||
Jílové u Prahy | 12.57 | 12.58 | |||
Kamenný Přívoz | x | 13.02 | 13.02 | ||
Prosečnice | x | 13.05 | 13.05 | ||
Krhanice | x | 13.09 | 13.09 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 13.13 | 13.13 | ||
Týnec nad Sázavou | 13.15 | 13.39 | |||
Pecerady | x | 13.42 | 13.42 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 13.47 | 13.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 13.50 | 13.50 | ||
Čerčany | 13.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia