..: Trasa vlaku Os 9063 - JŘ 2018 :..
Os 9063
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   11.55 
  Praha-Vršovice  11.59 12.00 
  Praha-Kačerov  12.04 12.04 
  Praha-Krč  12.07 12.07 
  Praha-Braník  12.11 12.11 
  Praha-Modřany zastávka  12.14 12.14 
  Praha-Komořany x12.17 12.17 
  Praha-Zbraslav  12.20 12.20 
  Dolní Břežany-Jarov x12.24 12.24 
  Vrané nad Vltavou  12.27 12.31 
  Skochovice x12.34 12.34 
  Davle  12.40 12.41 
  Petrov-Chlomek x12.44 12.44 
  Petrov u Prahy x12.47 12.47 
  Luka pod Medníkem x12.52 12.52 
  Jílové u Prahy  12.57 12.58 
  Kamenný Přívoz x13.02 13.02 
  Prosečnice x13.05 13.05 
  Krhanice x13.09 13.09 
  Chrást nad Sázavou x13.13 13.13 
  Týnec nad Sázavou  13.15 13.39 
  Pecerady x13.42 13.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x13.47 13.47 
  Poříčí nad Sázavou x13.50 13.50 
  Čerčany  13.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster