..: Trasa vlaku Os 9061 - JŘ 2018 :..
Os 9061
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  10.45 10.55 
  Praha-Vršovice  10.59 11.00 
  Praha-Kačerov  11.04 11.05 
  Praha-Krč  11.08 11.08 
  Praha-Braník  11.12 11.13 
  Praha-Modřany zastávka  11.16 11.16 
  Praha-Komořany x11.18 11.19 
  Praha-Zbraslav  11.22 11.23 
  Dolní Břežany-Jarov x11.26 11.27 
  Vrané nad Vltavou  11.30 11.31 
  Skochovice x11.34 11.35 
  Davle  11.40 11.41 
  Petrov-Chlomek x11.44 11.45 
  Petrov u Prahy x11.47 11.48 
  Luka pod Medníkem x11.53 11.53 
  Jílové u Prahy  11.58 11.59 
  Kamenný Přívoz x12.04 12.04 
  Prosečnice x12.07 12.07 
  Krhanice x12.11 12.11 
  Chrást nad Sázavou x12.14 12.15 
  Týnec nad Sázavou  12.17 12.39 
  Pecerady x12.42 12.43 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x12.47 12.48 
  Poříčí nad Sázavou x12.50 12.51 
  Čerčany  12.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster