Os 9059 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.46 | 9.55 | |||
Praha-Vršovice | 9.59 | 10.00 | |||
Praha-Kačerov | 10.04 | 10.04 | |||
Praha-Krč | 10.07 | 10.07 | |||
Praha-Braník | 10.11 | 10.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 10.14 | 10.14 | |||
Praha-Komořany | x | 10.17 | 10.17 | ||
Praha-Zbraslav | 10.20 | 10.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 10.24 | 10.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 10.27 | 10.31 | |||
Skochovice | x | 10.34 | 10.34 | ||
Davle | 10.40 | 10.41 | |||
Petrov-Chlomek | x | 10.44 | 10.44 | ||
Petrov u Prahy | x | 10.47 | 10.47 | ||
Luka pod Medníkem | x | 10.52 | 10.52 | ||
Jílové u Prahy | 10.57 | 11.03 | |||
Kamenný Přívoz | x | 11.07 | 11.07 | ||
Prosečnice | x | 11.10 | 11.10 | ||
Krhanice | x | 11.14 | 11.14 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 11.17 | 11.17 | ||
Týnec nad Sázavou | 11.20 | 11.39 | |||
Pecerady | x | 11.42 | 11.42 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 11.47 | 11.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 11.50 | 11.50 | ||
Čerčany | 11.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster