..: Trasa vlaku Os 9059 - JŘ 2018 :..
Os 9059
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  9.46 9.55 
  Praha-Vršovice  9.59 10.00 
  Praha-Kačerov  10.04 10.04 
  Praha-Krč  10.07 10.07 
  Praha-Braník  10.11 10.11 
  Praha-Modřany zastávka  10.14 10.14 
  Praha-Komořany x10.17 10.17 
  Praha-Zbraslav  10.20 10.20 
  Dolní Břežany-Jarov x10.24 10.24 
  Vrané nad Vltavou  10.27 10.31 
  Skochovice x10.34 10.34 
  Davle  10.40 10.41 
  Petrov-Chlomek x10.44 10.44 
  Petrov u Prahy x10.47 10.47 
  Luka pod Medníkem x10.52 10.52 
  Jílové u Prahy  10.57 11.03 
  Kamenný Přívoz x11.07 11.07 
  Prosečnice x11.10 11.10 
  Krhanice x11.14 11.14 
  Chrást nad Sázavou x11.17 11.17 
  Týnec nad Sázavou  11.20 11.39 
  Pecerady x11.42 11.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x11.47 11.47 
  Poříčí nad Sázavou x11.50 11.50 
  Čerčany  11.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster