..: Trasa vlaku Os 9058 - JŘ 2018 :..
Os 9058
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   9.35 
  Poříčí nad Sázavou x9.38 9.38 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x9.42 9.42 
  Pecerady x9.46 9.46 
  Týnec nad Sázavou  9.50 9.51 
  Chrást nad Sázavou x9.53 9.53 
  Krhanice x9.57 9.57 
  Prosečnice x10.01 10.01 
  Kamenný Přívoz x10.04 10.04 
  Jílové u Prahy  10.08 11.03 
  Luka pod Medníkem x11.08 11.08 
  Petrov u Prahy x11.14 11.14 
  Petrov-Chlomek x11.17 11.17 
  Davle  11.20 11.21 
  Skochovice x11.27 11.27 
  Vrané nad Vltavou  11.30 11.31 
  Dolní Břežany-Jarov x11.34 11.34 
  Praha-Zbraslav  11.38 11.38 
  Praha-Komořany x11.41 11.41 
  Praha-Modřany zastávka  11.44 11.44 
  Praha-Braník  11.48 11.49 
  Praha-Krč  11.52 11.53 
  Praha-Kačerov  11.55 11.55 
  Praha-Vršovice  12.00 12.01 
  Praha hlavní nádraží  12.05 12.19 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster