..: Trasa vlaku Os 9054 - JŘ 2018 :..
Os 9054
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   6.25 
  Poříčí nad Sázavou x6.28 6.28 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x6.32 6.32 
  Pecerady x6.36 6.36 
  Týnec nad Sázavou  6.40 6.45 
  Chrást nad Sázavou x6.47 6.47 
  Krhanice x6.51 6.51 
  Prosečnice x6.55 6.55 
  Kamenný Přívoz x6.58 6.58 
  Jílové u Prahy  7.02 7.03 
  Luka pod Medníkem x7.08 7.08 
  Petrov u Prahy x7.14 7.14 
  Petrov-Chlomek x7.17 7.17 
  Davle  7.20 7.21 
  Skochovice x7.27 7.27 
  Vrané nad Vltavou  7.30 7.31 
  Dolní Břežany-Jarov x7.34 7.34 
  Praha-Zbraslav  7.38 7.38 
  Praha-Komořany x7.41 7.41 
  Praha-Modřany zastávka  7.44 7.44 
  Praha-Braník  7.48 7.49 
  Praha-Krč  7.52 7.53 
  Praha-Kačerov  7.55 7.55 
  Praha-Vršovice  8.00 8.01 
  Praha hlavní nádraží  8.05 8.16 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster