..: Trasa vlaku Os 9049 - JŘ 2018 :..
Os 9049
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   2.30 
  Praha-Vršovice  2.34 2.35 
  Praha-Kačerov  2.39 2.39 
  Praha-Krč  2.42 2.42 
  Praha-Braník  2.46 2.46 
  Praha-Modřany zastávka  2.49 2.49 
  Praha-Komořany x2.51 2.51 
  Praha-Zbraslav  2.54 2.54 
  Dolní Břežany-Jarov x2.58 2.58 
  Vrané nad Vltavou  3.01 3.01 
  Skochovice x3.04 3.04 
  Davle x3.09 3.10 
  Petrov-Chlomek x3.13 3.13 
  Petrov u Prahy x3.15 3.15 
  Luka pod Medníkem x3.20 3.20 
  Jílové u Prahy x3.25 3.25 
  Kamenný Přívoz x3.29 3.29 
  Prosečnice x3.32 3.32 
  Krhanice x3.35 3.35 
  Chrást nad Sázavou x3.38 3.38 
  Týnec nad Sázavou  3.40 3.41 
  Pecerady x3.44 3.44 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x3.48 3.48 
  Poříčí nad Sázavou x3.51 3.51 
  Čerčany  3.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster