..: Trasa vlaku Os 9048 - JŘ 2018 :..
Os 9048
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   0.05 
  Poříčí nad Sázavou x0.08 0.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x0.11 0.11 
  Pecerady x0.15 0.15 
  Týnec nad Sázavou  0.19 0.19 
  Chrást nad Sázavou x0.21 0.21 
  Krhanice x0.25 0.25 
  Prosečnice x0.28 0.28 
  Kamenný Přívoz x0.31 0.31 
  Jílové u Prahy x0.35 0.35 
  Luka pod Medníkem x0.40 0.40 
  Petrov u Prahy x0.45 0.45 
  Petrov-Chlomek x0.47 0.47 
  Davle  0.50 1.35 
  Skochovice x1.41 1.41 
  Vrané nad Vltavou  1.44 1.44 
  Dolní Břežany-Jarov x1.47 1.47 
  Praha-Zbraslav  1.50 1.50 
  Praha-Komořany x1.53 1.53 
  Praha-Modřany zastávka  1.56 1.56 
  Praha-Braník  1.59 1.59 
  Praha-Krč  2.03 2.03 
  Praha-Kačerov  2.06 2.06 
  Praha-Vršovice  2.10 2.11 
  Praha hlavní nádraží  2.15  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster