..: Trasa vlaku Os 9042 - JŘ 2018 :..
Os 9042
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Davle   16.49 
  Skochovice x16.55 16.55 
  Vrané nad Vltavou  16.58 17.01 
  Dolní Břežany-Jarov x17.04 17.04 
  Praha-Zbraslav  17.08 17.08 
  Praha-Komořany x17.11 17.11 
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 
  Praha-Braník  17.18 17.19 
  Praha-Krč  17.22 17.23 
  Praha-Kačerov  17.25 17.25 
  Praha-Vršovice  17.30 17.31 
  Praha hlavní nádraží  17.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster