..: Trasa vlaku Os 9041 - JŘ 2018 :..
Os 9041
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   15.25 
  Praha-Vršovice  15.29 15.30 
  Praha-Kačerov  15.34 15.34 
  Praha-Krč  15.37 15.37 
  Praha-Braník  15.41 15.41 
  Praha-Modřany zastávka  15.44 15.44 
  Praha-Komořany x15.47 15.47 
  Praha-Zbraslav  15.50 15.50 
  Dolní Břežany-Jarov x15.54 15.54 
  Vrané nad Vltavou  15.57 15.58 
  Skochovice x16.01 16.01 
  Davle  16.07  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster