Os 9022 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 20.05 | ||||
Poříčí nad Sázavou | x | 20.08 | 20.08 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 20.12 | 20.12 | ||
Pecerady | x | 20.16 | 20.16 | ||
Týnec nad Sázavou | 20.20 | 20.21 | |||
Chrást nad Sázavou | x | 20.23 | 20.23 | ||
Krhanice | x | 20.27 | 20.27 | ||
Prosečnice | x | 20.31 | 20.31 | ||
Kamenný Přívoz | x | 20.34 | 20.34 | ||
Jílové u Prahy | 20.38 | 21.01 | |||
Luka pod Medníkem | x | 21.06 | 21.06 | ||
Petrov u Prahy | x | 21.11 | 21.11 | ||
Petrov-Chlomek | x | 21.14 | 21.14 | ||
Davle | 21.18 | 21.19 | |||
Skochovice | x | 21.25 | 21.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 21.28 | 21.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 21.34 | 21.34 | ||
Praha-Zbraslav | 21.38 | 21.38 | |||
Praha-Komořany | x | 21.41 | 21.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 21.44 | 21.44 | |||
Praha-Braník | 21.48 | 21.49 | |||
Praha-Krč | 21.52 | 21.53 | |||
Praha-Kačerov | 21.55 | 21.55 | |||
Praha-Vršovice | 22.00 | 22.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 22.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia