..: Trasa vlaku Os 9022 - JŘ 2018 :..
Os 9022
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   20.05 
  Poříčí nad Sázavou x20.08 20.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x20.12 20.12 
  Pecerady x20.16 20.16 
  Týnec nad Sázavou  20.20 20.21 
  Chrást nad Sázavou x20.23 20.23 
  Krhanice x20.27 20.27 
  Prosečnice x20.31 20.31 
  Kamenný Přívoz x20.34 20.34 
  Jílové u Prahy  20.38 21.01 
  Luka pod Medníkem x21.06 21.06 
  Petrov u Prahy x21.11 21.11 
  Petrov-Chlomek x21.14 21.14 
  Davle  21.18 21.19 
  Skochovice x21.25 21.25 
  Vrané nad Vltavou  21.28 21.31 
  Dolní Břežany-Jarov x21.34 21.34 
  Praha-Zbraslav  21.38 21.38 
  Praha-Komořany x21.41 21.41 
  Praha-Modřany zastávka  21.44 21.44 
  Praha-Braník  21.48 21.49 
  Praha-Krč  21.52 21.53 
  Praha-Kačerov  21.55 21.55 
  Praha-Vršovice  22.00 22.01 
  Praha hlavní nádraží  22.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster