Os 9021 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.55 | ||||
Praha-Vršovice | 18.59 | 19.00 | |||
Praha-Kačerov | 19.04 | 19.04 | |||
Praha-Krč | 19.07 | 19.07 | |||
Praha-Braník | 19.11 | 19.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.14 | 19.14 | |||
Praha-Komořany | x | 19.17 | 19.17 | ||
Praha-Zbraslav | 19.20 | 19.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 19.24 | 19.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 19.27 | 19.28 | |||
Skochovice | x | 19.31 | 19.31 | ||
Davle | 19.37 | 19.38 | |||
Petrov-Chlomek | x | 19.41 | 19.41 | ||
Petrov u Prahy | x | 19.44 | 19.44 | ||
Luka pod Medníkem | x | 19.49 | 19.49 | ||
Jílové u Prahy | 19.54 | 19.55 | |||
Kamenný Přívoz | x | 19.59 | 19.59 | ||
Prosečnice | x | 20.02 | 20.02 | ||
Krhanice | x | 20.06 | 20.06 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 20.10 | 20.10 | ||
Týnec nad Sázavou | 20.12 | 20.39 | |||
Pecerady | x | 20.42 | 20.42 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 20.47 | 20.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 20.50 | 20.50 | ||
Čerčany | 20.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster