..: Trasa vlaku Os 9021 - JŘ 2018 :..
Os 9021
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   18.55 
  Praha-Vršovice  18.59 19.00 
  Praha-Kačerov  19.04 19.04 
  Praha-Krč  19.07 19.07 
  Praha-Braník  19.11 19.11 
  Praha-Modřany zastávka  19.14 19.14 
  Praha-Komořany x19.17 19.17 
  Praha-Zbraslav  19.20 19.20 
  Dolní Břežany-Jarov x19.24 19.24 
  Vrané nad Vltavou  19.27 19.28 
  Skochovice x19.31 19.31 
  Davle  19.37 19.38 
  Petrov-Chlomek x19.41 19.41 
  Petrov u Prahy x19.44 19.44 
  Luka pod Medníkem x19.49 19.49 
  Jílové u Prahy  19.54 19.55 
  Kamenný Přívoz x19.59 19.59 
  Prosečnice x20.02 20.02 
  Krhanice x20.06 20.06 
  Chrást nad Sázavou x20.10 20.10 
  Týnec nad Sázavou  20.12 20.39 
  Pecerady x20.42 20.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x20.47 20.47 
  Poříčí nad Sázavou x20.50 20.50 
  Čerčany  20.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster