..: Trasa vlaku Os 9020 - JŘ 2018 :..
Os 9020
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   19.05 
  Poříčí nad Sázavou x19.08 19.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x19.12 19.12 
  Pecerady x19.16 19.16 
  Týnec nad Sázavou  19.20 19.21 
  Chrást nad Sázavou x19.23 19.23 
  Krhanice x19.27 19.27 
  Prosečnice x19.31 19.31 
  Kamenný Přívoz x19.34 19.34 
  Jílové u Prahy  19.38 20.01 
  Luka pod Medníkem x20.06 20.06 
  Petrov u Prahy x20.11 20.11 
  Petrov-Chlomek x20.14 20.14 
  Davle  20.18 20.19 
  Skochovice x20.25 20.25 
  Vrané nad Vltavou  20.28 20.31 
  Dolní Břežany-Jarov x20.34 20.34 
  Praha-Zbraslav  20.38 20.38 
  Praha-Komořany x20.41 20.41 
  Praha-Modřany zastávka  20.44 20.44 
  Praha-Braník  20.48 20.49 
  Praha-Krč  20.52 20.53 
  Praha-Kačerov  20.55 20.55 
  Praha-Vršovice  21.00 21.01 
  Praha hlavní nádraží  21.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster