..: Trasa vlaku Os 9019 - JŘ 2018 :..
Os 9019
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   17.55 
  Praha-Vršovice  17.59 18.00 
  Praha-Kačerov  18.04 18.04 
  Praha-Krč  18.07 18.07 
  Praha-Braník  18.11 18.11 
  Praha-Modřany zastávka  18.14 18.14 
  Praha-Komořany x18.17 18.17 
  Praha-Zbraslav  18.20 18.20 
  Dolní Břežany-Jarov x18.24 18.24 
  Vrané nad Vltavou  18.27 18.28 
  Skochovice x18.31 18.31 
  Davle  18.37 18.38 
  Petrov-Chlomek x18.41 18.41 
  Petrov u Prahy x18.44 18.44 
  Luka pod Medníkem x18.49 18.49 
  Jílové u Prahy  18.54 18.55 
  Kamenný Přívoz x18.59 18.59 
  Prosečnice x19.02 19.02 
  Krhanice x19.06 19.06 
  Chrást nad Sázavou x19.10 19.10 
  Týnec nad Sázavou  19.12 19.39 
  Pecerady x19.42 19.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x19.47 19.47 
  Poříčí nad Sázavou x19.50 19.50 
  Čerčany  19.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster