..: Trasa vlaku Os 9017 - JŘ 2018 :..
Os 9017
Řazení vlaku: 2x814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.55 
  Praha-Vršovice  16.59 17.00 
  Praha-Kačerov  17.04 17.04 
  Praha-Krč  17.07 17.07 
  Praha-Braník  17.11 17.11 
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 
  Praha-Komořany x17.17 17.17 
  Praha-Zbraslav  17.20 17.20 
  Dolní Břežany-Jarov x17.24 17.24 
  Vrané nad Vltavou  17.27 17.28 
  Skochovice x17.31 17.31 
  Davle  17.37 17.38 
  Petrov-Chlomek x17.41 17.41 
  Petrov u Prahy x17.44 17.44 
  Luka pod Medníkem x17.49 17.49 
  Jílové u Prahy  17.54 17.55 
  Kamenný Přívoz x17.59 17.59 
  Prosečnice x18.02 18.02 
  Krhanice x18.06 18.06 
  Chrást nad Sázavou x18.10 18.10 
  Týnec nad Sázavou  18.12 18.39 
  Pecerady x18.42 18.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x18.47 18.47 
  Poříčí nad Sázavou x18.50 18.50 
  Čerčany  18.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster