..: Trasa vlaku Os 9015 - JŘ 2018 :..
Os 9015
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  15.31 15.55 
  Praha-Vršovice  15.59 16.00 
  Praha-Kačerov  16.04 16.04 
  Praha-Krč  16.07 16.07 
  Praha-Braník  16.11 16.11 
  Praha-Modřany zastávka  16.14 16.14 
  Praha-Komořany x16.17 16.17 
  Praha-Zbraslav  16.20 16.20 
  Dolní Břežany-Jarov x16.24 16.24 
  Vrané nad Vltavou  16.27 16.30 
  Skochovice x16.33 16.33 
  Davle  16.39 16.40 
  Petrov-Chlomek x16.43 16.43 
  Petrov u Prahy x16.46 16.46 
  Luka pod Medníkem x16.51 16.51 
  Jílové u Prahy  16.56 16.57 
  Kamenný Přívoz x17.01 17.01 
  Prosečnice x17.04 17.04 
  Krhanice x17.08 17.08 
  Chrást nad Sázavou x17.12 17.12 
  Týnec nad Sázavou  17.14 17.39 
  Pecerady x17.42 17.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x17.47 17.47 
  Poříčí nad Sázavou x17.50 17.50 
  Čerčany  17.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster