Os 9015 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.31 | 15.55 | |||
Praha-Vršovice | 15.59 | 16.00 | |||
Praha-Kačerov | 16.04 | 16.04 | |||
Praha-Krč | 16.07 | 16.07 | |||
Praha-Braník | 16.11 | 16.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 16.14 | 16.14 | |||
Praha-Komořany | x | 16.17 | 16.17 | ||
Praha-Zbraslav | 16.20 | 16.20 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 16.24 | 16.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 16.27 | 16.30 | |||
Skochovice | x | 16.33 | 16.33 | ||
Davle | 16.39 | 16.40 | |||
Petrov-Chlomek | x | 16.43 | 16.43 | ||
Petrov u Prahy | x | 16.46 | 16.46 | ||
Luka pod Medníkem | x | 16.51 | 16.51 | ||
Jílové u Prahy | 16.56 | 16.57 | |||
Kamenný Přívoz | x | 17.01 | 17.01 | ||
Prosečnice | x | 17.04 | 17.04 | ||
Krhanice | x | 17.08 | 17.08 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 17.12 | 17.12 | ||
Týnec nad Sázavou | 17.14 | 17.39 | |||
Pecerady | x | 17.42 | 17.42 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 17.47 | 17.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 17.50 | 17.50 | ||
Čerčany | 17.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci